Na podzim 2018 jsme provedli zateplení skladovacího objektu v průmyslovém areálu bývalého podniku TESLA v Rožnově pod Radhoštěm.

 

 


Zateplení objektu v areálu TESLAV druhé polovině roku 2018 realizujeme opravu krovu a krytiny věže kostela v Morkovicích.

 

 

 

Morkovice

Morkovice

Morkovice

 


Věž kostela v MorkovicíchV říjnu 2018 proběhlo slavnostní otevření zrekonstruované sokolovny v Tištíně. Objekt od té doby slouží jako komunitní centrum se zázemím společenského sálu včetně divadelního jeviště, tělocvičnou, posilovnou a kulturním klubem. Slavnostní otevření vzbudilo velký zájem občanů a zástupců místních spolků, takže věříme, že se stavba opravdu stane tím správným kulturně-sportovním centrem této obce.

Tistin

Tistin

Tistin

Tistin

 


Komunitní centrum v TištíněNaše společnost získala ocenění STAVEBNÍ FIRMA ČESKÉ REPUBLIKY ROKU 2017 v kategorii středních podniků. Ocenění převzali zástupci vedení společnosti z rukou předsedy Svazu podnikatelů ve stavebnictví v ČR Ing. Václava Matyáše. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhlo 3. října 2018 v Betlémské kapli v Praze.

 

 


Jsme stavební firmou roku 2017Po provedení sond do stávající konstrukce mostu, který tvoří hlavní vstup do zámku v Holešově, se ukázal unikátní nález. Dochovaný raně barokní most. Ten byl zasypán a tím zakonzervován v pozdějších konstrukcích.

V 2. polovině roku 2018 realizujeme kompletní odkopání novodobých konstrukcí a tím obnažení barokního mostu. Tento bude následně „překapotován“ novou samonosnou železobetonovou konstrukcí, která bude sloužit jako hlavní komunikace do zámku. Pod ní bude zachován přístup a vznikne zde nová část prohlídkového okruhu – ke klenbám původního barokního mostu a navazujícímu sklepním prostorám pod parčíkem.

Více informací na webu Města Holešova.

barokní most zámek holešov

barokní most zámek holešov


Malé holešovské Pompeje